Bijbelstudie met Farsi-taligen

ما از اوت 2023 یک گروه مطالعه کتاب مقدس را با گروهی از فارسی زبانان راه اندازی کرده ایم. خدمات کلیسایی ما در روزهای یکشنبه به زبان هلندی است. اگر به زبان دیگری صحبت می کنید، آموزشی است. اما صحبت کردن در مورد کتاب مقدس و مژده عیسی به زبان خودتان، زبان قلبتان، بهترین کار است. به همین دلیل است که ما این گروه مطالعه کتاب مقدس را راه اندازی کردیم. هر کس فارسی صحبت کند بسیار خوش آمدید. ما هر دو هفته یکبار، سه‌شنبه‌ها عصر در مکانی در آمستلوین ملاقات می‌کنیم. آیا علاقه مند هستید یا اطلاعات بیشتری می خواهید؟ به lars@stadshartkerk.nl ایمیل بزنید یا یک برنامه را به شماره 0613216486 ارسال کنید. خوش آمدید!

Met een groepje Farsi-taligen zijn we sinds augustus 2023 een Bijbelstudie groep gestart. Onze kerkdiensten op zondag zijn Nederlandstalig. Dat is leerzaam als je een andere taal spreekt. Maar, over de Bijbel en het goede nieuws van Jezus praten in je eigen taal, de taal van je hart, dat is toch het mooist. Daarom zijn deze Bijbelstudie groep gestart. Iedereen die Farsi spreekt is van harte welkom. We komen om de twee weken bij elkaar op dinsdagavond op een locatie in Amstelveen. Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem contact op met Lars Grijsen: lars@stadshartkerk.nl of 06-13216486

Stadshartkerk Amstelveen